ГОРЕЩО
КЗК предлага пакет от 19 мерки за подобряване на конкурентната среда в сектор храни
КЪРВАВ КУРБАН: Тир се вряза в кола в насрещното на "Тракия", загинаха две деца и възрастен
ТЕЖЪК ИНЦИДЕНТ: Две жени загинаха в катастрофа на пътя Айтос-Карнобат
ШИШКОВ ВДИГНА РЪЦЕ за незаконния град край Варна: Историята е много оцапана
НАПРЕЖЕНИЕ: Синдикатите готвят реакция, ако видят това конкретно предложение в бюджета
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Има вариант, при който "А" група да остане с 10 отбора за новия сезон 2014-2015, алармира "Тема Спорт". По наредба, от следващата кампания елитът трябва да е от 12 тима. До намаляването обаче може да се стигне, тъй като сигурният на този етап новак - Марек, е с висящ лиценз.
препоръчано
Дупничани нямат стадион за "А" група и все още са без подсигурено финансиране. Сходна е ситуацията и при други два от кандидатите за промоция - Хасково и Добруджа. Единствено Монтана няма да има проблем с лиценза и при евентуално влизане може да обърка сметките за елитна дивизия от 10 клуба. При положение, че "А" група е съставена от 10 тима, те ще играят четири пъти помежду си в рамките на 36 кръга.
Локо София чакат бивши на Ботев и Арда
1158
преди 6 минути
СДЕЛКА: ЦСКА привлича бразилец от Гьозтепе
4501
преди 1 часа
ОФИЦИАЛНО: Смяната на собствеността в Левски е факт
8397
преди 2 часа
ОФИЦИАЛНО: Левски взе испански защитник
4860
преди 3 часа


