BG EN

Австрия смята, че Западните Балкани не трябва да се оставят сами пред бежанската криза

ЧАС ПИК

Австрия смята, че Западните Балкани не трябва да се оставят сами пред бежанската криза

3018
на 08.02.2016
Австрия смята, че Западните Балкани не трябва да се оставят сами пред бежанската криза
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Австрия смята, страните от Западните Балкани и най-вече Сърбия и Македония не трябва да бъдат оставени сами пред бежанската криза. Това заяви в интервю за сръбската агенция ТАНЮГ министърът на външните работи на страната Себастиян Курц, който от Сараево започна шестдневната си обиколка на региона.

препоръчано

По време на обиколката са предвидени срещи в Белград, Подгорица, Тирана, Прищина и Скопие.
Министър Курц е заявил, че подкрепя идеята за разполагане на части на австрийската армия на гръцката, македонската и сръбската граница, които да съдействат за ограничаването на бежанския поток към централна и Западна Европа.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК