ГОРЕЩО
ВХОД СВОБОДЕН! Забавлявай се и яж на корем! ПЪРВАТА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА КЪСМЕТЛИИТЕ в казино “Мерит Зенит” с участието на Азис, Силвия Кацарова и Криси (СНИМКИ)
СКАНДАЛНО ВИДЕО: Хванаха в лъжа новия любимец на Асен Василев. Владислав Панев се чуди как да скрие познанството си с педофилската секта от "Петрохан"
Разбрахте ли защо Христанов - Наглия е министър на народа? Народът му плаща масрафа да се изтяга във фотьойлите на правителствения ВИП
ЕДИНСТВЕНО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Христо Иванов разгроми Конституцията! Радев не трябва да пуска партизаните на Сорос от ППДБ във властта
"ВРЕМЕ Е ЗА БОЛЕЗНЕНАТА ИСТИНА"! Младите в ГЕРБ се вдигнаха на бунт срещу старите - изпратиха кърваво писмо
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-малко 10 души са загинали при сблъсък на товарен и пътнически камион в индийския щат Мадхя-Прадеш,, предаде РИА Новости, цитирани от "Фокус".
препоръчано
Инцидентът е станал в град Уджайн. По предварителни данни, товарният камион се блъснал превозващ пътници по-малък камион. Лекотоварните камион с открита товарна секция често се използват в Индия за превоз на пътници.
Индия купува френски изтребители за 7,9 млрд. евро
5242
на 23.09.2016
Франция продава на Индия изтребители за 7,9 млрд. евро
6026
на 22.09.2016
Свлачища почерниха планински райони в Индия
6326
на 18.09.2016
Строят летище заради Тадж Махал в Индия
11865
на 06.09.2016


