ГОРЕЩО
ГОРЧИВА ИСТИНА! Асим Адемов със съвет към Борисов: Ето как да разбере истинското състояние на ГЕРБ...
Георги Марков НЕУДЪРЖИМ пред ПИК: България не може никога да прогресира с медиите на Сорос. Очаквам Радев да се заеме с темата
САМО В ПИК TV! Топ експертът Васил Грудев алармира: Новата власт спешно да подхване темата със земеделието, защото иначе... (ВИДЕО)
ГОРЕЩО! Появи се още едно име за председател на парламента
Шефът на КНСБ УДАРИ Гюровците заради цените: Усещането на хората е за масово обедняване
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Фолк певецът Азис е категоричен, че личности като Златка Райкова, които тормозят беззащитни хора, са за затвора. Миналото лято между двамата възникна конфликт в дискотека на морето. Освен това името на Златка неведнъж е било споменавано и в други разпри по нощни заведения.
препоръчано
"Разбира се, че не е нормално да тормозиш беззащитни хора където и да било. Но докато ние позволяваме подобно поведение, такива като нея ще има винаги. При всяка една подобна проява, трябва да се обръщаме към полицията! Мястото на подобни като нея е в затвора, не сред нас. И рано или късно ще се случи!", категоричен е Азис пред "Блясък".


