ГОРЕЩО
Колтуклиева: Безпардонна наглост от Йотова - меси се в изпълнителната власт
Новият главен прокурор Ваня Стефанова - един от най-безупречните юристи у нас
СМЯХ В ЗАЛАТА! Кокорчо се обади по темата за Манол Пейков - ето защо иска да е депутат от Пловдив
ИЗВЪНРЕДНО! ДПС с реакция след смяната на Сарафов: За нас е важно запазването на разделението на властите като гарант за демократичност
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Ваня Стефанова е новият и.ф. главен прокурор
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сръбският президент Александър Вучич започна визитата си в Косово с посещение в манастира „Банска“, съобщава информационната агенция Tanjug, цитирана от Фокус.
препоръчано
Държавният глава на Сърбия се е срещнал с игумена на манастира Теодосий, който е заявил, че визитата на Вучич в Северно Косово е от изключителна важност за живеещите в района сърби.
свързани новини
Александър Вучич има намерение да посети Косово и Метохия на 20-21 януари
14676
на 17.01.2018
Президентът обяви намерението си да посети Северно Косово на 16 януари, малко след като един от лидерите на косовските сърби Оливер Иванович бе убит от неизвестен нападател.
Държавният глава изяви желанието си да се срещне с местното население и да проведе разговори с хората, свързани с убийстото на сръбския политик.


