ГОРЕЩО
Ето го кемпера, в който намериха мъртви Ивайло Калушев и двамата младежи (СНИМКА)
Идеален подарък за „Св. Валентин“ от Vivacom: Специални онлайн отстъпки за сгъваемите смартфони на Samsung
Пет неща, които можем да правим в Кортина д'Ампецо (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР пуснаха ШОКИРАЩИ КЛИПОВЕ от охранителни камери - Ивайло Калушев не е убиецът на тримата в хижа "Петрохан" (ВИДЕО)
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
75-годишна бургазлийка е била измамена по телефона със сумата от 2000 лв. Това съобщиха от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи – Бургас, предаде агенция "Фокус".
препоръчано
На 4 декември тази година около 14.00 ч. в Първо Районно управление „Полиция” - Бургас е получено съобщение от 75 -годишна бургазлийка, живееща на ул. „Средна гора” за това, че станала жертва на телефонна измама по класическия механизъм „животоспасяваща операция на близък” за сумата от 2 000 лв., 60 евро и 20 британски лири, които предала на непознат мъж, дошъл на домашния й адрес.
Работата по случая продължава от служители на Първо Районно управление „Полиция” - Бургас.
Полицията в Дулово търси собственика на изгубени пари
6201
преди 1 часа
Коли закъсаха по пътя към курорта Пампорово
15623
преди 5 часа
Смениха началниците на Районните управления в Кърджали и Ардино
17317
преди 7 часа


