BG EN

Ало измамници "изпържиха" 11-годишно момче

Региони

Ало измамници "изпържиха" 11-годишно момче

5995
на 17.02.2016
Ало измамници изпържиха 11-годишно момче
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Вчера в полицията е постъпил сигнал за измама на 11-годишно момче, съобщиха от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи в Русе.

Според първоначалната информация престъплението е реализирано на 16.02.2016 г. за времето от 15:00 до 18:30 часа в Русе. Детето е било въведено в заблуждение по телефона по схемата – даване на пари за лечение на пострадал близък. В случая са го подлъгали, че са необходими средства за майка му. Момчето е предало сумата от 270 лева, златни накити и сребърни бижута на непознат мъж.

Нанесената щета е изчислена на обща стойност за над 2000 лв. Започнало е изясняване на случая от разследващите като е заведено досъдебно производство за престъпление по чл. 209, ал.1 от НК.

препоръчано
свързани новини
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
ново
Днес: 121
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК