ГОРЕЩО
СКАНДАЛЕН АБСУРД! "Калашниците" с шофьорски книжки от автошкола фантом в Чехия - над 6000 българи с такива фалшиви свидетелства
Доналд Тръмп на 80! Ето как ще посрещне празника си
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Разбиха група за рекет, изнудване и проституция (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
66-годишна жена е станала жертва на телефонна измама със сумата от 1000 лева и неустановен грамаж златни накити. Това съобщиха от ОД на МВР - Разград.
препоръчано
Сигналът за измамата е получен в 00.40 часа в РУ - Исперих. В 00:00 часа на 66-годишната С.Х. се обадил „следовател Кънчев”, който обяснил, че дъщеря ѝ е претърпяла злополука и е задържана в МВР.
За освобождаването трябвало да се плати сумата от 3000 лева. В 00.30 часа жената предала 1000 лева и неустановен грамаж златни накити. По случая е образувано досъдебно производство по чл.209, ал.1 от НК.
Баба даде 8 000 лв. на ало-измамници
7518
на 05.02.2016


