ГОРЕЩО
Калин Стоянов скочи на Демерджиев: Не се справя с МВР! Време е да свали розовите очила и да спре с празните приказки
Нов сценарий за КРАЯ НА СВЕТА: Учени взривяват досегашните теории за огнения апокалипсис
ГОРЕЩА ТЕМА! Топ експерт посочи всички СИЛНИ и СЛАБИ страни на бюджета на правителството (СНИМКА)
Евгений Михайлов гневно: Само ДПС ли доби смелост да се противопостави на идеята за закриването на Комисията по досиетата?
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Васил Терзиев е новият кмет на София. Той печели битката за кметския стол срещу Ваня Григорова при 34,1% избирателна активност, сочат първите данни на "Алфа Рисърч".
препоръчано
Васил Терзиев е получил 49,7% подкрепа, а Ваня Григорова - 43,8%. 6,5% са отбелязали "Не подкрепям никого".
Възможно е данните да се променят при паралелното преброяване.
Данните показват, че в София по-малко избиратели са дали своя вот в сравнение с първия тур. Предпочитан в столицата е машинният вот - 68% са гласували по този начин, а 32% с хартиена бюлетина.
ГОРЕЩ СЛУХ: Близък на Радев генерал става вице на Йотова
88088
преди 3 часа
ПРАЗНИК: Честваме велик български светия, брат на могъщия цар Самуил
24186
преди 4 часа


