ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Момичето с много таланти Глория Петкова е насочила поглед към музикалната сцена, но този път не в ролята на диджей. Актрисата и модел пусна дебютната си песен "I Don’t Mind", като освен това работи върху цял албум.
"Вече правя две нови парчета. Следващото ще бъде издадено преди или след Нова година. През следващите години смятам да се занимавам с музика. Надявам се да не ми омръзне", издаде Глоу.
Тя винаги е обичала да пее, но чак сега се е осмелила да демонстрира таланта си пред широка публика. "2020-а е много странна година и много хора решиха да поемат по нов път. Така реших и аз. Винаги съм обичала да пея, но не се чувствах достатъчно сигурна в певческите си данни. Но сега реших, че е дошъл моментът да пробвам, пък каквото ще да става", разказа пред "Монитор" още Петкова.
Първият сингъл в актива й носи специално послание. "Идеята на "I Don’t Mind" е да накара жените да се чувстват по-силни, по-приемани. Дамите в клипа са от различни етноси и социални групи. Исках да покажа на света, че те могат да бъдат също толкова красиви и невероятни и че просто трябва да им се даде шанс да го покажат. За разлика от перфектните момичета, които често получават всичко наготово, те са се борили за всяко едно нещо в живота си. Те са по-адекватен пример от когото и да е", категорична е младата майка.
Във видеоклипа, чийто режисьор е самата изпълнителка, участват седем жени - Рая Аламурова, Rose Twagira, Ража Дабдуб, Мария Суфиева, Слава Лопатарева, Есмерай Ибрям и Шине Дзин. Глоу е отговорна й за текста, а музиката е дело на Христо Михалков. Стайлингът пък е поверен на известното креативно дуо Слав & Хубен, които създават част от дрехите и бурките за клипа.


