ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вицепрезидентът на САЩ Джоузеф Байдън ще посети Турция през януари, заяви специалният представител на президента на САЩ по борба с групировката „Ислямска държава“ Брет Макгърк, предаде Фокус.
препоръчано
„По-късно този месец вицепрезидентът ще посети Турция“, заяви Макгърк по време на брифинг за журналисти.
Той отбеляза, че турските власти предприемат ефективни усилия по борбата с ИДИЛ и координацията между Вашингтон и Анкара по този въпрос продължава.
Байдън ще иска от Турция по-активни действия срещу ИД
4277
на 31.12.2015


