ГОРЕЩО
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
Четвърта голяма победа за Никола Цолов през този сезон?
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Време е за море, идват слънце и жеги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руският президент Владимир Путин е показал надмощие над американския си колега Барак Обама по световните политически въпроси, казва геополитическият анализатор от Ню Йорк и основател на Stopimperialism.com. Ерик Драйцер в интервю за Press TV, цитирани от "Фокус".
препоръчано
„Путин го надигра, надхитри го както във връзка със Сирия, така и във връзка с Украйна, икономическите санкции и газопроводите в Югоизточна Европа“, казва Драйцер. „Това, което не харесват САЩ, е, че Русия се налага на световната сцена. Русия не само е решителна, но и е способна да защити себе си и интересите си“, отбелязва още анализаторът.


