Андрей Гълъбинов с цял мач при победата на Дженоа като гост на Лацио с 2:1 в шампионата на Италия

5385
на 06.02.2018

Отборът на Дженоа, с българския нападател Андрей Гълъбинов в редиците си, победи като гост един от лидерите в класирането – Лацио, с 2:1 в последния мач от 23-ия кръг на италианската Серия „А“.

Гълъбинов бе титуляр за Дженоа, като бе на терена 90 минути.

С попадение на Горан Пандев в 55-ата минута Дженоа поведе в резултата. Четири минути по-късно домакините възстановиха равенството чрез Марко Пароло.

В 90-ата минута Диего Лаксалт донесе успеха за тима от Генуа.

След шестия си успех от началото на кампанията Дженоа е на 13-о място в класирането.

Лацио регистрира пета загуба за сезона, като тимът е на трето място в подреждането и вече изостава с 13 точки от втория Ювентус.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите
Георги Харизанов ексклузивно пред ПИК TV: 6 или 7 партии влизат в парламента. ГЕРБ бият с много (ВИДЕО) Георги Харизанов ексклузивно пред ПИК TV: 6 или 7 партии влизат в парламента. ГЕРБ бият с много (ВИДЕО)