Аниете герой за "сините"! "Левски" близо до Лудогорец

33195
на 10.12.2016
Аниете герой за сините! Левски близо до Лудогорец

Отборът на "Левски" записа важна за "сините" победа в Първа лига. Успехът на столичани не дойде лесно, тимът се наложи с 1:0 при визитата си на Верея. Аниете реализира единственото попадение в мача в 68-ата минута. Прецизна асистенция при гола направи Роман Прохазка.

Домакините играха цялото второ полувреме с човек по-малко на терена, след като в края на първата част Елиш получи червен картон. Санкцията бе дадена заради удар с лакът срещу Прохазка.

"Левски" има актив от 40 точки. В момента "сините" са на второ място в подреждането на шампионата като изостават с 3 точки спрямо Лудогорец. "Орлите" обаче са с два мача по-малко. Тимът на Верея е с 22 точки и заема седмата позиция във временното класиране на Първа лига.