ГОРЕЩО
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ПЪРВО В ПИК: Митингът на ДПС-Ново начало плъзва из цяла България - ето ги градовете, които излизат в защита на стабилността в държавата
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
Притежавал материали, от които можело да се направят бомби
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Британските власти арестуваха 39-годишен мъж, заподозрян в подготовка на терористичен атентат, на летище "Хийтроу" в Лондон. Акцията по задържането му се е провела снощи, съобщи Ройтерс.
препоръчано
От Скотланд Ярд уточниха, че мъжът е бил арестуван по подозрения за притежаване на опасни материали, които се използват за направата на взривни устройства. Той е бил задържан след пристигането му на лондонското летище вчера.
Мъжът е отведен в полицейски участък, където предстои да бъде разпитан. По случая работят контратерористичните служби.
Джихадист от "Ислямска държава" заплашва с атентат летище "Хийтроу"
15010
на 02.07.2016
Стюардеси изродиха бебе в самолет, кацнал извънредно на "Хийтроу" (СНИМКА/ВИДЕО)
25372
на 16.06.2016


