BG EN

Арсен Венгер: Все още съм разочарован от отсъжданията в двубоя с Челси

Световен футбол

Арсен Венгер: Все още съм разочарован от отсъжданията в двубоя с Челси

2909
на 24.09.2015
Арсен Венгер: Все още съм разочарован от отсъжданията в двубоя с Челси
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Наставникът на Арсенал Арсен Венгер разкри, че все още не може да се отърси от съботната загуба от Челси с 2:0. Въпреки че Футболната асоциация на Англия отмени червения картон и съответно наказанието на защитника на "топчиите" Габриел Паулища, според Венгер тимът му е бил ощетен, тъй като е загубил важни три точки от пряк конкурент за титлата.

препоръчано

Припомняме ви, че Паулища бе изгонен с червен картон, след като изрита футболиста на Челси Диего Коща, който непрекъснато провокираше своите съперници. След мача испанският национал бе наказан за три двубоя заради агресивното си поведение.

"Това действие показа какво трябваше да бъде решението по време на мача, а не след него. Те поправиха 5 процента от вредата, която бе нанеса срещу нас. Вместо да играем 11 срещу 10, играхме 10 срещу 11. Гледах двубоя отново на запис и затова е по-добре да спра с говоренето - в този мач имаше някои неща, които бяха доста изненадващи, определени ситуации бяха отсъждани меко казано леко и несериозно. Затова е по-добре да не продължавам, защото все още съм афектиран от случилото се." 

свързани новини
Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК