Арсенал в петия кръг на турнира за Купата на Англия

4187
на 28.01.2020

Отборът на Арсенал се класира за петия кръг в турнира за Купата на Англия по футбол. В мач от четвъртия кръг на състезанието избраниците на мениджъра Микаел Артета победиха Борнемут като гости с 2:1.

С попадения на Букайо Сака в 5-ата минута и Едуард Нкетиа в 26-ата Арсенал дръпна в резултата с 2:0. Домакините върнаха един гол чрез Сам Съридж в 90-ата минута за крайното 1:2.

Това бе първи сблъсък между двата тима в турнира в цялата му история.

На осминафиналите на надпреварата Арсенал ще се изправи срещу отбора на Портсмут.

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! ГЕРБ отговори на ППДБ за Турски поток: Когато Асен Василев сложи 20 лева такса на мегаватчас за руския газ, този проект беше прекрасен! Сега е много лош (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! ГЕРБ отговори на ППДБ за "Турски поток": Когато Асен Василев сложи 20 лева такса на мегаватчас за руския газ, този проект беше прекрасен! Сега е много лош (ВИДЕО)