BG EN

Баба Гинка ридае: 15 бона ми отмъкна врачката, ще умра!

ЧАС ПИК

Баба Гинка ридае: 15 бона ми отмъкна врачката, ще умра!

6900
на 28.10.2015
Баба Гинка ридае: 15 бона ми отмъкна врачката, ще умра!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Баба Гинка от пловдивското село Дълго поле не е на себе си, след като вчера циганка, която не е местна, е отмъкнала спестените от нея и съпруга й 15 хиляди лева. Измамената поканила в дома си мургава магьосница, която я омаяла с приказки, че над семейството и тегне черна магия, пише "Блиц".

препоръчано

За да развали прокобата, ромката поискала за ритуала всички налични пари. Когато си тръгнала, баба Гинка зацепила, че ни магия има, ни пари. Сумата, която е неприсъща за пенсионери, била спестена от дядото, който се занимавал със земеделие. Той отглеждал зеле и други зеленчуци.

Двамата живеели сами, бабата била оперена, разказват в селото и се чудят как наивно се е подлъгала. Полицията издирва извършителката на крупната измама, пенсионерката обаче няма и грам надежда циганката да бъде намерена.

„Ще умра, тези пари ни бяха всичките, през последните години сме ги събирали лев по лев с къртовски труд, ще умра, няма да издържа”, не спирала да плаче пред комшиите си баба Гинка.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият защитник на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко морални и кухи хора сте (ВИДЕО) МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият "защитник" на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко "морални" и кухи хора сте (ВИДЕО)
ново
Днес: 11
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК