BG EN

Баба даде 2 бона на ало измамник

Региони

Баба даде 2 бона на ало измамник

3423
на 08.10.2015
Баба даде 2 бона на ало измамник
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

77-годишна жена от Каспичан е станала жертва на телефонни измамници, които я въвели в заблуждение със сценарий, използван последните седмици, съобщават от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи в Шумен.

препоръчано

На шести октомври по обяд на домашния й телефон позвънил мъж и се представил за неин племенник. Казал й, че е на път, но имал изгодно предложение от търговска верига за закупуване на евтина техника. Обяснил й, че ще й позвъни шефът на веригата, да се уточнят. След това й се обадил мъж, който й казал, че трябва да занесе в магазина в Шумен 3 000 лева капаро. Жената обяснила, че не разполага с цялата сума и че не може да иде навреме. Тогава услужливо й предложили да отидат на място в Каспичан и да им даде парите. Предала 2400 лева на непознат мъж. Малко по-късно установила, че е измамена.

Измамата е заявена вчера. Започнато е досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Диана Дамянова: За Кирил Лена е по-важна от партията и затова подаде оставка. Асен ще се отърве от нея, като я прати в... (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Диана Дамянова: За Кирил Лена е по-важна от партията и затова подаде оставка. Асен ще се отърве от нея, като я прати в... (ВИДЕО)
ново
Днес: 106
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК