BG EN

Бабината шамия пак е на мода

РЕТРО

Бабината шамия пак е на мода

26928
на 11.09.2013
Бабината шамия пак е на мода
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Вплетена в косата или вързана на панделка кърпата за глава придава шик Носи се с големи слънчеви очила и дълги обици Независимо дали сте на разходка с приятели, на плажа или на официална вечеря, шалът за глава е винаги подходящ заключителен щрих на визията ви.

препоръчано

Бъдете сигурни, че ще винаги ще сте толкова различни, колкото са и начините за завързване на шала. А те са наистина много. Модерният това лято афростил подсказва, че трябва да скриете цялата си коса под добре оплетен като дебело въже шал. Досущ както го правят жение в Черния континент. Тюрбанът пък навява мисли за Изтока.

Ретростилът от 20-те години на ХХ в вплита кърпата за глава по всевъзможни начини в косите – като диадема, панделка, шапка, чалма или пиратска кърпа за глава.

Съчетана с подходяща материя, тя е отлично допълнение към тоалета за морските вечери. А за повече кокетност и блясък деликатно се добавят бижута, шноли или дребни цветя. Хипи визията – завързани краища на кърпата отзад, пък е актуална за плажа. Ако имате дълга коса, изберете дълъг шал и го вплетете в опашка, плитка или кок, а ако сте с къса - просто го вържете на панделка или го носете като диадема.

Изберете памучна материя за по-непретенциозни събирания с приятели и сатенен или копринен шал за официална вечеря например. Идеално му пасват огромни слънчеви очила и дълги обици.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! След като бутнаха кабинета - всички лидери на ППДБ отидоха на крака при президента. Ген. Атанасов го пита ще прави ли партия, Радев увърта ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! След като бутнаха кабинета - всички лидери на ППДБ отидоха на крака при президента. Ген. Атанасов го пита ще прави ли партия, Радев увърта
ново
Днес: 36
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК