BG EN

Бареков: Бойко Борисов е мафиот номер 1, Цветанов е друго крило на мафията

ЧАС ПИК

Бареков: Бойко Борисов е мафиот номер 1, Цветанов е друго крило на мафията

46165
на 19.07.2013
Бареков: Бойко Борисов е мафиот номер 1, Цветанов е друго крило на мафията
Автор:   ПИК

Плевнелиев незабавно да си подаде оставката

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Начело на мафията е Бойко Борисов. Там се въртят и имената на президента Росен Плевнелиев и Иво Прокопиев. Другата страна на престъпната група е Цветан Цветанов, там има удобни и неудобни, но нивото е ниско мутренско, точно каквото е типично за тези хора", каза изпълнителният директор Николай Бареков в ефира на телевизията си ТВ7.

препоръчано

Медиите се превърнали в пощенски кутии на властта. Разследване на медията показва, че Росен Плевнелиев и Иво Прокопиев участвали в офшорни фирми. Той призова Плевнелиев незабавно да си подаде оставката.

Акците на офшорните фирми свързани с Плевнелиев са били изкупени от 2 фирми, като в договорите имало подпис на съпругата Юлияна Певнелиева, когато президентът става силен в политиката, твърди Бареков. Акциите стават много интересни за купувачите. Документите са продали накрая на 4 лева на немска фирма. Това изначава, че 7 милиона лева са изтекли към Кипър. Бившата секретарка на Иво Прокопиев поела тези 2 офшорки, сочи разследването на журналистката Моника Гаджанова.

"Ако това е разузнаването на частното ГДБОП за мен, то е смешно. Ако някой е сбъднатият кошмар на ГЕРБ, това съм аз. Обществото беше заблуждавано, че аз съм им близък. Тези хора са искали аз да бъда зависим от пороци или връзки с тях. Единственият, който може да се противопостави на политическата вихрушка съм аз", каза Николай Бареков.

Така той коментира изнесените от Григор Здравков от "Антимафия" информации, че журналистът е бил следен от мъже с черни якета. Данните са от досието на изпълнителния директор на ТВ7.

"Разбирам, че съм бил следен, нека ме следят и сега, аз не се притеснявам от нищо, готов съм да извадим всичко. Тези хора се крият в момента като мишки. Плащат на протестиращи, а не смеят да излезнат пред обществото", каза още Бареков.

"Спрях ГЕРБ, това беше полезно за страната. Събирам доказателства, че те купиха и много млади гласове във Варна. Не успяха да разберат как загубиха властта. Не подозираха, че аз чакам момента да натисна спусъка. Този човек ми се разхождаше като елен рекордьор пред мушката ми (вероятно визирайки Бойко Борисов), каза Бареков.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден
ПИК TV x
Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик
ново
Днес: 74
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК