BG EN

Бареков пред ПИК: Корабокрушенците Костов, Първанов, Меглена и Касим ще потопят лодката на ГЕРБ! Реформаторите и Патриотите ще минират правителството на Борисов!

ЧАС ПИК

Бареков пред ПИК: Корабокрушенците Костов, Първанов, Меглена и Касим ще потопят лодката на ГЕРБ! Реформаторите и Патриотите ще минират правителството на Борисов!

22283
на 07.12.2014
Бареков пред ПИК: Корабокрушенците Костов, Първанов, Меглена и Касим ще потопят лодката на ГЕРБ! Реформаторите и Патриотите ще минират правителството на Борисов!

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Държавният бюджет за 2015 г. не трябва да бъде подкрепен, защото е бюджет на мизерията и бюджет без реформи. За жалост правителството и управляващата коалиция е в такива всекидневни скандали, че не остава време да се анализира най-важното - че ни очаква много лоша година за икономиката и за българските граждани", заяви пред ПИК Николай Бареков.

препоръчано

Потърсихме мнението на лидера на България без цензура по темите за "Бюджет 2015 г." и "Южен поток".

"Първоначално мен ме притесняваше, че ГЕРБ се връща на власт, но сега много по-притеснително от това, са тези, с които ГЕРБ се върна на власт. Борисов качи в лодката си няколко политически корабокрушенци, като Иван Костов, Георги Първанов, Касим Дал и Меглена Кунева. Те бяха безпринципно спасени от него и им бе вдъхнат втори живот в политиката, но според мен те ще отведат тази лодка на дъното", подчерта евродепутатът.

И добави: "Скандалите в икономиката, енергетиката и културата са заради аматньорщина и пускането на парашутисти в тези болезнени и ключови сектори. РБ и ПФ са бомбата, която ще минира кабинета "Борисов 2". Тази четворна коалиция е отчайваща. Тя е много по-лоша от предишната Тройна коалиция, която ще остане в историята, като изключително негативна за България".

"Учудващо е, че неистовата лакомия и жажда за власт на Реформаторския блок и Патриотичния фронт са съчетани с липсата на експертиза и професионализъм на кадрите, които предлагат за високи постове в държавата", посочи Бареков.

Политикът зададе и един въпрос чрез медията ни - "Става ясно, че проектът "Южен поток" потъва. По темата чухме премиерът Бойко Борисов и министърът на икономиката Лукарски, който нищо не разбира от икономика, а в същото време министърката на енергетиката Теменужка Петкова мълчи. Чухме, че въпросната госпожа работи денонощно по "Южен поток", но това ми прилича на виц. Питам - къде е министърката на енергетиката?".

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК