Барса громи за Купата

9292
на 27.01.2017

Барса се класира за полуфиналите в турнира за Купата на Краля. В реванш от четвъртфиналната фаза на състезанието защитаващият отличието си тим на Барселона победи на "Камп Ноу" Реал Сосиедад с 5:2.

В първия мач Барселона се наложи с 1:0 и с общ резултат от двата мача 6:2 продължава на напред. В реванша Барса поведе с 2:0 с голове на Денис Суарес в 17-ата и Лионел Меси от дузпа в 55-ата минута. Хуанми в 62-ата минута реализира за 2:1.

Луис Суарес в 63-ата минута вкара за 3:1, а Уилиан Хосе в 73-ата минута бе точен за 3:2.

Арда Туран в 80-ата минута и Денис Суарес, с втория си гол в мача, в 82-ата минута оформиха крайното 5:2 за домакините

Полуфиналисти, освен Барселона, са и отборите на Селта, Алавес и Атлетико (Мадрид).

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 8 май - денят е нервен за Близнаците, успехите намигат на Лъвовете САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 8 май - денят е нервен за Близнаците, успехите намигат на Лъвовете
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов представи новите водачи в София и сподели лична история: Звъня ми кметицата на Младост от затвора в Сливен... Никой друг не й е вдигнал. Знамето на ПП Тагарев го няма в листите (ОБНОВЕНА/ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Борисов представи новите водачи в София и сподели лична история: Звъня ми кметицата на "Младост" от затвора в Сливен... Никой друг не й е вдигнал. Знамето на ПП Тагарев го няма в листите (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)