ГОРЕЩО
Иван Таков от БСП ЗАНУЛИ Ввасил Терзиев: Разхожда се по жълтите павета, останалите софиянци газят в боклука
ПЪРВО В ПИК! Пеевски пред актива в Кърджали: Утре по мирен начин ще изразим нашата воля за една мирна и спокойна България! (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Настоящият носител на Купата на краля и рекордьор по трофеи Барселона ще играе срещу Валенсия в 1/2-финален сблъсък в два мача. Първата среща ще бъде на 3 февруари на "Камп Ноу", а реваншът - седмица по-късно. В другия сблъсък един срещу друг излизат Севиля и Селта, като първият двубой ще е на "Рамон Санчес Писхуан".
Жребият беше теглен днес в зала "Луис Арагонес" в базата на Кралската испанска футболна федерация "Лас Росас". Водещият включи директно в ефир по един футболист от четирите отбора - Андрес Иниеста, Хави Фуего, Уго Майо и Хорхе Андухар - Коке, които изразиха своите мнения за жребия.
препоръчано
свързани новини
Ювентус не пуска "своя Меси" в Барселона
12397
на 29.01.2016
Беласица взима бивш играч на ЦСКА
5704
преди 3 часа
Пирин обяви кризисен режим
4161
преди 3 часа
Лудогорец вади скрит коз срещу Славия
9685
преди 7 часа


