Барселона с голяма издънка насред "Камп Ноу"

5342
на 21.02.2021
Барселона с голяма издънка насред Камп Ноу

Барселона не успя да победи за втори път този сезон новака Кадис, като двубоят завърши наравно при резултат 1:1 в мач от 24-ия кръг на испанската Ла Лига.

В 32-ата минута Лионел Меси откри след точно изпълнена дузпа, но Алекс Фернандес изравни също от дузпа в 89-ата минута.

"Каталунците“ контролираха двубоя през всичките 90 минути и можеха да отбележат и още попадения, но една груба грешка на Клеман Лангле им коства победата в двубоя.

По този начин тимът на Роналд Куман пропусна възможността да се върне в битката за титлата след грешните стъпки на Атлетико Мадрид и остава на осем точки от лидера Ла Лига при равен брой изиграни мачове. Барса остават трети в подреждането с 47 точки, докато Кадис е 14-и с 25 пункта.

Лео Меси пък подобри пореден рекорд, след като аржентинецът записа своя мач №506 в испанския елит, като по този начин той изпревари Шави Ернандес като играчът с най-много срещи за Барселона в първенството, отбелязва "Гонг".

Последната загуба на Барселона в първенството бе именно от Кадис, което означава, че новакът е взел четири точки от двата си мача с "блаугранас“ през този сезон.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете