Барселона свали Реал Сосиедад от върха в първенството на Испания

5790
на 17.12.2020

Тимът на Барселона победи като домакин Реал Сосиедад с 2:1 в мач от първенството на Испания след обрат, като с успеха успя да свали от върха в класирането тима от Сан Себастиян.

С гол на Вилиан Хосе в 27-ата минута гостите от Реал Сосиедад поведоха в резултата.

Жорди Алба в 31-ата минута възстанови равенството, а Франки де Йонг в 43-ата донесе трите точки за Барселона.

За Барселона това бе шести успех в шампионата от началото на кампанията, като тимът е на пето място.

Реал Сосиедад регистрира втората си загуба за сезона. Тимът има равен актив от точки с Атлетико (Мадрид) и Реал (Мадрид) в челото на класирането, но е с три мача повече от Атлетико и с мач повече от Реал.

Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО)