Барселона се разправи с Челси и е на четвъртфинал в Шампионска лига

7361
на 15.03.2018

Отборът на Барселона се класира за четвъртфиналите в Шампионска лига.

В реванш от осминафиналната фаза на най-престижния клубен турнир в света Барселона победи като домакин Челси с 3:0. Първият мач завърши наравно 1:1. С общ резултат 4:1 Барселона продължава напред.

С най-бързия си гол в кариерата, още в 3-ата минута на двубоя, Лионел Меси даде преднина на Барселона в реванша. В 20-ата минута Османи Дембеле вкара втори гол за домакините.

Крайното 3:0 оформи Меси с второто си попадение в мача, в 63-ата минута.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво я очаква всяка зодия в празничния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво я очаква всяка зодия в празничния ден