Берое удари Черно море и го измести от шестицата

8748
на 07.06.2020

Атрактивни Джакпоти и Нови Игри от efbet (18+)

Берое Стара Загора победи с 3:0 „Черно море“ в мач от 25-тия кръг на Първа лига. Резултата откри ветернът Мартин Камбуров от дузпа в 29-ата минута. За него това е гол №231 в елита.

Дузпата бе изработена от самия Камбуров, който получи подарък от Панайотов, преодоля елегантно вратаря Митрович и бе съборен от стража на "моряците".

Минута преди почивката сенегалският нападател на Берое Алиун Фал направи 2:0 след страхотно центриране на Стив Фуртадо отдясно. В 36-ата минута гостите останаха с 10 души, след като Стефан Станчев бе изгонен за втори жълт картон. Той събори откъсващия се Алуин Фал и се прибра преждевременно в съблекалнята.

В 65-ата минута Курьор можеше да намали резултата. Изстрелът му обаче мина встрани от вратата на старозагорци. Крайното 3:0 оформи Зоран Йосипович в 86-ата минута, разказва "Монитор".

С победата Берое измести Черно море от 6-ото място в класирането с актив от 40 т. Варненци са седми с 37 пункта.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! В парламента гледаха два проекта за сексуалното насилие над деца. ИТН скочиха на Асен Василев заради финансови акробатики. Заместник-председателката Кирова с ехидни подмятания към Тошко Йорданов (ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! В парламента гледаха два проекта за сексуалното насилие над деца. ИТН скочиха на Асен Василев заради финансови акробатики. Заместник-председателката Кирова с ехидни подмятания към Тошко Йорданов (ОБНОВЕНА)