BG EN

Бивша близка сътрудничка на Доналд Тръмп е дала съгласие да даде показания пред Конгреса на САЩ

Америка

Бивша близка сътрудничка на Доналд Тръмп е дала съгласие да даде показания пред Конгреса на САЩ

5207
на 13.06.2019
Бивша близка сътрудничка на Доналд Тръмп е дала съгласие да даде показания пред Конгреса на САЩ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият директор по комуникациите в Белия дом Хоуп Хикс е дала съгласие да бъде разпитана на закрити заседания в Конгреса на САЩ, съобщава The Wall Street Journal, позовавайки се на свои добре запознати източници.

препоръчано

Според информацията, разпитът е във връзка с разследване срещу Доналд Тръмп. Посочва се, че законодателите опитват да установят дали Тръмп е злоупотребявал със служебното си положение.

Изданието отбелязва, че Хикс ще стане първата сътрудничка от близкото обкръжение на Тръмп, която ще дава показания по това дело.

 По-рано медиите обявиха, че Хоуп Хикс ще стане един от вицепрезидентите на американската телевизионна мрежа  Fox.

 

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО) Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК