Билбао изхвърли Барса от Купата на краля след драма с 6 гола

11217
на 25.01.2024

Барселона отпадна от турнира за Купата на краля на четвъртфинал след загуба с 2:4 от Атлетик Билбао в 120-минутна драма на "Сан Мамес".

Редовното време завърши 2:2, след като каталунците на два пъти изравняваха резултата - но в продълженията домакините наложиха волята си с голове на братята Иняки и Нико Уилямс.

Билбао поведе за трети път в самия край на първото продължение. В 107-ата минута загубена топка в центъра доведе до контраатака и Иняки Уилямс беше изведен сам отдясно. Първият му удар срещна гредата, но той имаше късмета топката да се върне в него и да направи добавка на празна врата - 3:2, предава "Гол“ за драмата на "Катедралата“.

По-малкият брат Нико Уилямс не прости на Барса и реши всичко в 121-вата минута с прекрасен изстрел с външен фалц.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите