BG EN

Благотворителна кампания за пострадалите в Мизия стартира в Благоевград

Региони

Благотворителна кампания за пострадалите в Мизия стартира в Благоевград

2842
на 08.08.2014
Благотворителна кампания за пострадалите в Мизия стартира в Благоевград
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Община Благоевград започва благотворителна кампания за пострадалите при водната стихия в Мизия, съобщиха от пресцентъра на общината.

препоръчано

Акцията ще бъде открита от 11.00 часа в понеделник, на 11 август пред зала „22 септември”. На място ще бъде поставена кутия за набиране на парични средства. Пред благоевградската зала ще се събират също дрехи и одеяла за бедстващите, пише агенция "Фокус".

Община Благоевград поема ангажимент да достави събраните финансови средства и материали до бедстващата зона. Инициативата ще продължи до 22 август. Дотогава всички граждани и гости на Благоевград могат да се включат в кампанията.

Пострадалите разчитат на хората с добри сърца, всеки лев е безценен за тях. Информация може да бъде получена на място пред зала „22 септември”.

Припомняме, че обстановката в Мизия продължава да е тежка поради обилните валежи, които оставиха града под вода, след като река Скът преля. Над 100 постройки са разрушени в наводнения квартал на бедстващия град. Бяха евакуирани стотици граждани, останали без покрив над главата си. Водната стихия взе и жертви.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 111
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК