BG EN

БОМБА В ЕФИР: Нов удар за Елена Йончева - шефът на строителната фирма отрече да е водил телефонния разговор от скандалния запис за "Ларгото"

ГОРЕЩО
Политика

БОМБА В ЕФИР: Нов удар за Елена Йончева - шефът на строителната фирма отрече да е водил телефонния разговор от скандалния запис за "Ларгото"

74155
на 01.02.2019
БОМБА В ЕФИР: Нов удар за Елена Йончева - шефът на строителната фирма отрече да е водил телефонния разговор от скандалния запис за Ларгото
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нямам спомен да съм водил такъв разговор, нямам си представа да сме говорили нещо такова. Това каза по Нова телевизия Драгомир Драганов, който директор на фирмата, която е правила ремонта на столичното "Ларго" и е натопен от Елена Йончева, че е респондент на министър Боил Банов в изнесения от нея по-рано през седмицата телефонен разговор.

препоръчано

"Не съм чул да участвам в някакъв разговор. Съставянето на актове по Наредба 3 няма как да стане от едно лице. В акт 10 и 11 се подписват всички лица от обекта. Не знам как може такива неща да станат с един телефонен разговор", посече твърденията на Йончева и БСП той.

"40 дни след започването на обекта написах писмо до министерството, че нямаме авторски надзор. Детайлите трябва да бъдат съгласувани с авторите. Поне 33 начина имаше този обект да не стане и само един да стане", включи се в разговора инж. Росен Колелиев, който е управител на същата фирма.

"Ние сме водили много разговори и с г-н Рашидов, и с г-н Банов, че ще направим всичко, за да завършим този обект, защото е важен и да се вместим в срока, за да могат да се привлекат европейските средства", уточни Колелиев.

По думите му, дори и към момента, част от средствата по договора, която е трябвало да получи фирмата за ремонта на "Ларгото", все още не е изплатена напълно.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Успешни делови срещи за Стрелците, трудности вадят от равновесие Рибите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Успешни делови срещи за Стрелците, трудности вадят от равновесие Рибите
ПИК TV x
ПИК TV! Депутатите приеха процедурните правила за номинация и избор на заместник-омбудсман ПИК TV! Депутатите приеха процедурните правила за номинация и избор на заместник-омбудсман
ново
Днес: 83
горещо
hot
най-четени новини в момента