ГОРЕЩО
ЕКСПЕРТНО МНЕНИЕ: Президентът излага България пред американската администрация
Аватар на Радев натикан, където му е мястото: Нарекоха го партиен пропагандатор. А гражданинът Румен бълва популизъм с години от уюта на президентството
Етакерина Михайлова: Илияна Йотова да не влиза в обувките на Радев - да бъде евроатлантически президент
Константин Мишев приключи Асен Василев: Всичко в този човек е смешно. Пълничък и ококорен КАУДИЛЬО, но с мечта да ръководи
ГОРЕЩО В ПИК! Копринков коли и беси в проекта на Радев - раздават се постове, договорят се министри
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бомбена заплаха е получена в парламента на Норвегия в сряда сутрин. Полицията е засилила мерките за сигурност около сградата в Осло, съобщава "Ройтерс", цитирано от БТА.
препоръчано
„Ние сме на място, за да охраняваме парламента и да предотвратим потенциални инциденти. Засега нямаме информация да има заплаха срещу трети страни", каза говорител на полицията.
Говорител на парламента пък посочи, че дотъпът до сградата е временно спрян. Разследването по случая продължава.
свързани новини
Хакерска атака срещу парламента на Норвегия
7829
на 02.09.2020
Симпатизант на десните в Норвегия заплашвал парламента
2796
на 13.02.2013
МАЕ: Европа ще внесе рекордно количество втечнен газ през 2026 г.
4280
преди 6 часа
Почина бившият басист на Scorpions Франсис Буххолц
6296
преди 6 часа


