ГОРЕЩО
ПИК TV: Народните избраници гласуват правила за избор на ръководството на НЗОК - НА ЖИВО
Калин Стоянов се закани на Демерджиев: Изфабрикува грандиозен скандал с бъркането в PNR-системата. Всичко е една лъжа, ще вадим още разкрития
Станислав Анастасов: Демерджиев сътвори безумни гафове. В САЩ знаят, че е ровил в данните на 36 държави, нарушил е международни договори
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: Октомври ще е решаващ за "Прогресивна България". Йотова е опитен политик (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива кои са първите успехи и провали на властта: Задават се тревожни дни и сериозни предизвикателства (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Токийската фондова борса продължи тенденцията на световните пазари за увеличаване на продажбите още с отварянето в сряда. Силната йена удря износителите и инвеститорите пренебрегват огромния пакет от правителствени стимули.
препоръчано
Водещият индекс Никей се спусна надолу с 1,54%, или 252,73 пункта, до 16 138,72 малко след откриването на сесията. По-широкият Топикс слезе с 1,79%, или 23,32 пункта, до 1276,88.
Борсата в Токио започна седмицата със спад
9259
на 28.07.2014
Фондовата борса в Токио се срина в понеделник сутринта
8809
на 13.06.2016


