ГОРЕЩО
КОЙ РАЗПОРЕДИ ТОВА БЕЗОБРАЗИЕ олигархът Николай Вълканов да се снима до видния прогресист и борец с олигархията Радев
РИСКОВЕТЕ НА ПОБЕДАТА: Диана Дамянова разкри в какъв капан ще се озоват първите на изборите
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Защо се мълчи за модела "Сорос"? Пеевски остава в историята като единствения политик, поискал разследване на фамилията
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от "Петрохан" е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО)
Колтуклиева ПОДПУКА социолозите - стимулират конформисткия вот
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бразилското правителство и ООН подписаха споразумение, което позволява да се ускори и разшири предоставянето на визи на сирийските бежанци за влизане в южноамериканската страна. Според електронното издание на вестник Estado de Sao Paulo, цитирано от Фокус, документът е подписан в Женева.
препоръчано
По силата на споразумението, членовете на бразилските консулства в Турция, Ливан и Йордания ще получат инструкции как да идентифицират бързо най-нуждаещите се лица, търсещи убежище, както и да бъдат в състояние ефективно да обменят информация за регистрираните в тези страни, сирийски граждани.
Ройтерс: САЩ се очаква да изпратят хиляди войници в Близкия изток
8683
преди 7 часа
Бил Козби, насилил сервитьорка, плаща над 51 млн. евро обезщетения
10175
преди 7 часа
НАСА изгражда база на Луната за 20 милиарда долара
5469
преди 10 часа


