ГОРЕЩО
И.ф. главен прокурор Борислав Сарафов се срещна с представители на еврейската общност в България
Борисов се срещна с временния посланик на САЩ у нас
НАПРЕЖЕНИЕТО СЕ ПОКАЧВА! Всички депутати на ИТН отидоха в президентството, Йотова обеща да ги приеме със закъснение. Хората на Слави заговориха за импийчмънт (ВИДЕО)
СКАНДАЛНО! Хамид Хамид ги осветли: Човекът на Копринков - Георги Кандев, да върне парите на хората! Полиция пази кандидат-депутати на "Прогресивна България" (ВИДЕО)
ТАКА СЕ ЗАМАЗВА ГАФ! Външно призна за нотата на Иран, но... нямало повод за тревога
Това ще стане следващата година, предрече финансовият министър на страната
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министърът на финансите на Бразилия Жоакин Леви, заяви, че страната още следващата година ще излезе от рецесията , предаде Фокус по данни наа Газета.ру.
препоръчано
„Повечето от корекциите вече са направени. Централната банка на Бразилия контролира инфлацията. При нас няма да има рецесия и инфлацията ще се понижи спрямо 2015 година“, заяви Леви.
По неговите думи, президентът Дилма Русеф рискува да загуби своята популярност, но няма намерение да се откаже от плановете за строги икономии.
свързани новини
Бразилия погна корупцията в имиграционните служби
3405
на 16.08.2015
Танкер избухна в Персийския залив след удар на два снаряда край Катар
3388
преди 18 минути
Тръмп: Сериозно обмислям да извадя САЩ от НАТО. Алиансът е "книжен тигър"
7892
преди 48 минути
Федерален съдия спря строежа на балната зала на Тръмп за 400 млн. долара
6720
преди 58 минути


