BG EN

Бразилския съд отхвърли последното обжалване от бивш президент на страната

Америка

Бразилския съд отхвърли последното обжалване от бивш президент на страната

6006
на 19.04.2018
Бразилския съд отхвърли последното обжалване от бивш президент на страната
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бразилски съд в Порто Алегре отхвърли последното обжалване от бившия президент на страната Луис Инацио Лула да Силва и така той продължава да излежава 12-годишната си присъда за корупция, съобщава Франс Прес, цитирана от „Фокус“

препоръчано

Съдът е обявил в социалната мрежа „Туитър“, че единодушно е отхвърлил обжалването, което е било от техническо естество.

Така бившият президент ще може да обжалва присъдата си пред висшестоящ съд. Решението на съда обаче ще попречи на Лула да се кандидатира за предстоящите президентски избори, за които бе сочен като фаворит.

Срещу бившия президент се водят още няколко дела за корупция.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК