ГОРЕЩО
Най-голямата консервативна конференция CPAC продължава работата си с пълна сила заедно с делегацията на ДПС
ПОЛИТИЧЕСКА ПРИСЪДА! Проф. Михаил Константинов разкри коя е АБСОЛЮТНАТА ГЛУПОСТ в изборните бюлетини
МРЪН-МРЪН: Божо Косичката оглуша за незаконния избор на Гюров за премиер. Опорките на ППДБ къртят!
ЮРУШ НА ИЗБОРИТЕ! Нинова наля ботокса, тури гланца и хукна да набира точки за незабележимата си партия. Пътьом нахока кабинета на Гюров
ТАКТИЧЕСКИ ПРОВАЛ: Ген. Атанасов призна ГОЛЯМАТА ГРЕШКА на ППДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Националният отбор на Германия ще бъде без защитника Жером Боатенг за предстоящите мачове със Сан Марино и Италия, след като бранителят на Байерн Мюнхен получи травма в адукторите в мача с Хофенхайм.
препоръчано
28-годишният Боатенг ще се нуждае от няколко дни за почивка и Йоахим Льов няма да рискува здравето му. Германия гостува на Сан Марино на 11 ноември в квалификационен мач за Мондиал 2018, а 4 дни по-късно играе с Италия приятелски мач.
Жером Боатенг щастлив от първия си гол с националната фланелка на Германия
12040
на 27.06.2016
Германското правителство осъди расистка забележка към Жером Боатенг
10527
на 31.05.2016


