BG EN

Българка, свидетелка на стрелбата в Мюнхен: Не мога да опиша страха и паниката!

ГОРЕЩО
СПОРТЪТ ДНЕС

Българка, свидетелка на стрелбата в Мюнхен: Не мога да опиша страха и паниката!

14083
на 23.07.2016
Българка, свидетелка на стрелбата в Мюнхен: Не мога да опиша страха и паниката!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Българката Любомира Иванова, която работи в заведение в Мюнхен, е била свидетелка на инцидента, предаде БНР. “Не мога да опиша страха и паниката в очите на хората, каза Иванова, която се е оказала на мястото на инцидента. Тя работила като сервитьорка в заведението и тъкмо отсервирала една маса, когато се чула стрелбата. Тя призна, че била уплашена от бягащите и паникьосани хора и не е предполагала, че ще й се случи да преживее подобно нещо. Димитрина Димитрова, която също живее в Мюнхен, разказа за "Хоризонт", че полицията е отправила апел към таксиметровите шофьори да не ходят в центъра на града и да не качват хора. А също, че много хора не успели да се приберат по домовете си заради несигурната обстановка.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 юни - Стрелците могат да увеличат приходите си, Козирозите разкриват неподозирани възможности САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 юни - Стрелците могат да увеличат приходите си, Козирозите разкриват неподозирани възможности
ПИК TV x
СТАНАХА ЗА СМЯХ! Разкриха култов диалог между Костадинов и Киро в пленарна зала (ВИДЕО) СТАНАХА ЗА СМЯХ! Разкриха култов диалог между Костадинов и Киро в пленарна зала (ВИДЕО)
ново
Днес: 33
горещо
hot
най-четени новини в момента