ГОРЕЩО
ПРЕЗИДЕНТСКА БЪРКОТИЯ: Пълен разпад на координацията - ПП и ДБ се разминаха за Гюров
КЪРВАВ ИНЦИДЕНТ: Бой и стрелба на плаж край Варна, двама са с опасност за живота
Йотова РАЗКРИ защо кресливите опоненти на Радев го атакуват за патриарх Кирил и ОТСЕЧЕ: България държи "златната карта" в Европа
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия (СНИМКИ)
Лидерите на ДПС на Националната мюсюлманска конференция: Избират нов главен мюфтия
„Всичко е по-добро от това да се върнем обратно“, категорични са балканците
Тричленно българо-гръцко семейство живее от месеци на летището в Мюнхен, съобщи немското издание „Зюддойче цайтунг". Гъркът Атанасиос, българката Албена и нейният син Никола спят на седалките на летището. Семейството заминало преди половин година за Мюнхен с надежда за по-добър живот, жилище и работа. Преди пет седмици в Германия е пристигнал и Никола, защото баба му в България повече не е можела да се грижи за него. „Всичко е по-добро от това да се върнем обратно. В родните ни страни нямаме абсолютно никакъв шанс", казва Атанасиос.препоръчано


