ГОРЕЩО
САМО В ПИК И "РЕТРО": Юлиан Вергов хвърчи на скутер, завит с одеяло - страх го е да не настине (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
Калин Сърменов навря Асен Василев в миша дупка (СНИМКА)
ИЗВЪНРЕДНО! На вниманието на МВР: Бабаитът Ивайло Мирчев зове за насилие, заплаши Борисов и Пеевски с шамари и юмруци (ВИДЕО)
ПЕЧЕ СЕ ИНТРИГА! Бившето служебно вице на Радев разкри ще оглави ли партията му
МЕЧТИТЕ ИМ РОЗОВИ, ГЛУПОСТИТЕ ИМ - НА ТЪРКАЛЕТА: Някой да спре ППДБ да се резилят как щели да имат 121 депутати в следващия парламент
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пореден палеж на бъдещ бежански приют бе извършен в Германия, съобщиха властите. Инцидентът е станал община Херстунген, провинция Тюрингия. Запалена бе празна жилищна сграда, чиято собственичка бе предложила да се използва за настаняване на имигранти.
препоръчано
Но тази нощ неизвестни лица подпалиха сградата. Полицията не изключва палежът да е умишлен и по етнически подбуди. Щетите са да 25 000 евро. Никой не е пострадал. На фона на бежанската криза в Германия зачестиха атаките срещу бежански центрове и приюти. По някои данни миналата година е имало 162 нападения на екстремисти срещу такива приюти.
свързани новини
Датското разузнаване скочи срещу САЩ заради Гренландия
1619
преди 15 минути
Сиярто и Сикорски в сблъсък: Наистина искате война между Русия и Европа
4941
преди 54 минути
Папата потвърди намерението си да посети Украйна
4307
преди 1 часа


