В мача след терора: Монако надви Борусия на "Сигнал Идуна Парк"

ХИТ СПОРТ

14603
на 12.04.2017
В мача след терора: Монако надви Борусия на Сигнал Идуна Парк

Монако надви с 3:2 като гост Борусия (Дортмунд) на "Сигнал Идуна Парк" в първата 1/4-финална среща от Шампионската лига и е по-близо до 1/2-финалната фаза. Двубоят трябваше да се изиграе вчера, но бе отложен за днес заради експлозии в близост до автобуса на германския отбор. При инцидента пострада испанският защитник на Борусия Марк Бартра.

В 17-ата минута Фабиньо пропусна дузпа за Монако, а в 19-ата Килиан Мбапе даде аванс на гостите в резултата, като бе в положение на засада при реализирането на гола, но това не беше отчетено от съдиите. В 35-ата минута Свен Бендер си отбеляза автогол и направи резултата 0:2. В 57-ата минута Усман Дембеле бе точен за 1:2, връщайки надеждите на "жълто-черните". В 79-ата минута Мбапе с втория си гол в мача направи резултата 1:3. Шинджи Кагава вкара гол за 2:3 в 84-ата минута, но монегаските си извоюваха доста добър резултат преди реванша.

Междувременно местната полиция обяви, че е открила два съмнителни пакета на стадион Сигнал Идуна Парк" непосредствено преди мача. След бърза проверка се е оказало, че те не са опасни.

БОРУСИЯ (Д) - МОНАКО 2:3
0:1 Мбапе (19)
0:2 Бендер (35-автогол)
1:2 Дембеле (57)
1:3 Мбапе (79)
2:3 Кагава (84)

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците
Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО) Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО)