ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА: Нашите служби прихванали Невзоров още на границата - ескортирали го до София и до Варна, за да даде показания
ИЗВЪНРЕДНО от прокуратурата: Ето какво се случва с разследванията за строежа на магистрала "Хемус"
ТАКА СТОЯТ НЕЩАТА! Радев: След 13 пакета военна подкрепа България достигна предела си за помощ за Украйна
Радев отрече кабинетът да замразява минималната работна заплата до 2028 г.
Повдигнаха обвинение за убийство на изверга, бутнал мъж от Лъвов мост
Повече от 600 души да не тръгват за дербито с Лудогорец
Феновете на Левски бяха предупредени преди днешното футболно дерби с Лудогорец да си останат в София. Домакините и полицията призоваха повече от 600 души в никакъв случай да не ходят в Разград. Точно толкова събира секторът за гости. От Лудогорец се притесняват от безредици, в случай че дойдат повече привърженици на „сините". По този повод домакините обявиха официално, че на всеки фен ва Левски, който се опита да влезе в друг сектор ще бъде изгонен от стадиона. Двубоят от 13 кръг на „А” група е от 16:30 часа на стадион "Лудогорец Арена". Лидерът в класирането Левски и шампионът Лудогорец са два от най-силните тимове в нападение в българския шампионат. Домакините са вкарали 26 гола, а столичани - 25. Двата тима имат и най-добрите защити, като са допуснали по 6 попадения.препоръчано


