Важна победа за "моряците"

5145
на 21.04.2021
Важна победа за моряците

Черно море победи с 1:0 у дома Ботев (Пловдив) в мач от 25-тия кръг на елитното ни футболно първенство. Единствения гол в срещата реализира Файсел Касми в 18-ата минута на мача.

WINBET – Ултра завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

Варненци имаха игрово превъзходство през по-голямата част на срещата и в 10-ата минута Зе Гомеш удари греда. Осем минути по-късно Файсел Касми стреля прекрасно от границата на наказателното поле и направи 1:0.

В 25-ата минута Ботев можеше да изравни, но защитник на домакините изби топката от голлинията след удар на Атанас Илиев. До края на първата част на мача и Салиф Сисе пропусна изгодно положение за пловдивчани.

В началото на второто полувреме Атанас Илиев отново нямаше късмет, след като разтресе гредата след подаване на Славчо Шоколаров от ъглов удар.

С този успех Черно море скъси изоставането си от 6-тия в таблицата ЦСКА 1948 на точка, "червените" са с мач по-малко, а именно гостуване на лидера в таблицата Лудогорец.

Ботев (Пловдив) е на 10-та позиция с 24 точки, но остава опасността да попадне в четворката, която се бори за оставане в елита. Преди последния кръг от първата фаза на шампионата "канарчетата" са на 2 точки пред Ботев (Враца) и Славия, информира БНР.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 25 април - успех във всички начинания за Телците, лични проблеми терзаят Скорпионите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 25 април - успех във всички начинания за Телците, лични проблеми терзаят Скорпионите
И ТОВА СЕ СЛУЧИ! Росен Желязков разплака Росица Кирова (ВИДЕО) И ТОВА СЕ СЛУЧИ! Росен Желязков разплака Росица Кирова (ВИДЕО)