ГОРЕЩО
Иван Тиков е новият президент на Българската федерация по тенис, а Стефан Цветков остава почетен президент и член на УС
ЕТО КОГА! Йотова започва консултациите за служебен премиер
Андрей Новаков с АРГУМЕНТ защо трябва да сме в Съвета за мир: Четири пъти в годината българският премиер ще сяда на една маса с президента на САЩ
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
Американски конгресмен дойде на крака в офиса на Борисов - ето какви теми обсъдиха
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В рамките на годишната си реч за състоянието на Европейския съюз, председателят на ЕК Жан-Клод Юнкер се застъпи за въвеждане на единната европейска валута във всички държави от Общността, включително в по-бедните източноевропейски страни.
препоръчано
Люксембургският политик настоя за по-тясно сътрудничество между държавите. Освен присъединяване към валутния съюз, Юнкер призова всички членки да бъдат допуснати в Шенгенската зона. Освен това ЕС трябва да продължи да се разширява: до 2025 г. Съюзът може да има около 30 членове.
свързани новини
Студът взе жертви в САЩ, хиляди са на тъмно и студено
1969
преди 15 минути
Най-малко 104 политически затворници са освободени във Венецуела
4278
преди 35 минути
ОКОНЧАТЕЛНО: ЕС забрани доставките на руски газ
4733
преди 53 минути


