ГОРЕЩО
Най-голямата консервативна конференция CPAC продължава работата си с пълна сила заедно с делегацията на ДПС
ПОЛИТИЧЕСКА ПРИСЪДА! Проф. Михаил Константинов разкри коя е АБСОЛЮТНАТА ГЛУПОСТ в изборните бюлетини
МРЪН-МРЪН: Божо Косичката оглуша за незаконния избор на Гюров за премиер. Опорките на ППДБ къртят!
ЮРУШ НА ИЗБОРИТЕ! Нинова наля ботокса, тури гланца и хукна да набира точки за незабележимата си партия. Пътьом нахока кабинета на Гюров
ТАКТИЧЕСКИ ПРОВАЛ: Ген. Атанасов призна ГОЛЯМАТА ГРЕШКА на ППДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Луис ван Гаал няма да може да разчита на нападателя Робин ван Перси през следващите няколко седмици, заради контузия на холандския национал в глезена. Ван Перси получи травмата в последните минути на двубоя със Суонзи преди седмица, като изследвания са показали, че контузията не е тежка, но голмайсторът на тима ще има нужда от няколко седмици за възстановяване.
За утрешното домакинство на Съндърланд "червените дяволи" ще бъдат и без младия Джеймс Уилсън, което означава, че Радамел Фалкао ще се завърне сред титулярните 11. Майкъл Карик вече е напълно възстановен от своята травма и може да вземе участие в утрешния мач.
препоръчано
свързани новини
Манчестър Юнайтед страда, но отстрани третодивизионния Престън
4552
на 17.02.2015


