BG EN

Ваньо Шарков обвини болниците за опашките за пръстови отпечатъци

Здраве

Ваньо Шарков обвини болниците за опашките за пръстови отпечатъци

17652
на 20.09.2016
Ваньо Шарков обвини болниците за опашките за пръстови отпечатъци
Автор:   ПИК

Заместник-министърът на здравеопазването обясни, че системата за идентификация все още се тества

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Лоша организация на работата в лечебните заведение е причината за образуването на опашки от пациенти заради тестването на системата за идентификация. Това каза пред Нова телевизия заместник-министърът на здравеопазването д-р Ваньо Шарков.

препоръчано

Той обясни, че, ако устройствата за снемане на пръстови отпечатъци бъдат поставени в отделенията и се използват след хоспитализацията на болния, това ще сложи край на дългото чакане.

Шарков обеща, че още днес ще бъде разпоредено на всички болници „тестването на системата и обучението на персонала да не бъдат свързани с натоварване на пациентите, които се хоспитализират”.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Елена Йончева с остри думи след поредната провокация, дошла от Северна Македония: Извършителите трябва да бъдат подведени под отговорност (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Елена Йончева с остри думи след поредната провокация, дошла от Северна Македония: Извършителите трябва да бъдат подведени под отговорност (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК