ГОРЕЩО
ПЪРВА РОКАДА В КАБИНЕТА "РАДЕВ": Уволниха зам.-министъра на екологията Атанас Костадинов
Министерство на енергетиката: ТЕЦ „Бобов дол“ остава важна част от енергийния преход
Гюров и Кандев разпалиха фантазията на Виктор Димчев: Това да не е просто любов? (СНИМКИ)
Хиляди конски сили и дрифт на световно ниво: BMW Събор 2026 идва на A1 Motor Park
Радев РЕЖЕ ДОСТЪПА НА ОЛИГАРХИЯТА до публичните ресурси: Разкриват автоматично фаворитите за обществени поръчки (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Борба срещу джебчийките във Варна подеха граждани. За 24 май и предстоящия старт на туристическия сезон граждански патрули и доброволни ще дебнат за крадлите по морето, пише „Стандарт”.
препоръчано
Акцията, която тръгна от Великден, е по идея на 27-годишния Калоян Георгиев. Той създаде група във Фейсбук, в която качва снимки на джебчийките, за да се пазят хората.
Той е категоричен, че дори по една-две кражби да осуети на ден, пак ще е успех срещу уличната престъпност. Калоян има идея да се отпечатат заедно с хотелиерите специални флайери на няколко езика с физиономиите на крадлите, опасните места и да се раздават на туристите, за да се предпазят от набезите през настъпващия сезон.
Убийство на мъж в Плевенско, има задържан
3183
преди 23 минути
Северномакедонец нападна жена в Благоевград
9945
преди 1 часа
21-годишен нанесе порезна рана в лицето на свой връстник
4836
преди 2 часа
Двама домашни насилници от Шумен в ареста
3765
преди 2 часа


