BG EN

Вашингтон: САЩ никога не обявяват предварително намеренията си за санкции

Америка

Вашингтон: САЩ никога не обявяват предварително намеренията си за санкции

3112
на 04.09.2015
Вашингтон: САЩ никога не обявяват предварително намеренията си за санкции
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Съединените щати никога "не обявяват предварително" плановете си за икономически санкции, за да не може тези страни, срещу които са насочени, да предприемат мерки, за да ги избегнат. Този отговор даде днес говорителят на Държавния департамент на Марк Тонер във връзка с публикация на британския вестник "Файненшъл таймс", че през следващата седмица Вашингтон ще обяви нови санкции срещу Китай в отговор на хакерски атаки.

препоръчано

Тази тема не слиза от страниците на водещите медии в САЩ в продължение на няколко дни. Пред агенция Bloomberg високопоставени служители посочват, че санкции трябва да има не само срещу Китай.

САЩ подозират в организиране на хакерски атаки и Русия. Всички коментатори посочват, че САЩ смятат да предприемат антикитайски наказателни действия в навечерието на държавното посещение във Вашингтон на китайския президент Си Цзинпин. /ТАСС 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Народните избраници гласуват правила за избор на ръководството на НЗОК - НА ЖИВО ПИК TV: Народните избраници гласуват правила за избор на ръководството на НЗОК - НА ЖИВО
ново
Днес: 65
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК