BG EN

Велико Търново вече е в червената зона по заболеваемост от COVID-19

Региони

Велико Търново вече е в червената зона по заболеваемост от COVID-19

6755
на 18.08.2021
Велико Търново вече е в червената зона по заболеваемост от COVID-19
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Велико Търново е на второ място по заболеваемост от COVID-19 в България.

препоръчано

„Вече сме в червената зона със заболеваемост 202 на 100 000 души”, обяви д-р Стефан Филев, директор на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов”.

„Очаквахме го в края на август - началото на септември. В момента имаме 42 пациенти в болницата. Голяма част от заболелите са работещи в чужбина и прекарват отпуските си у нас. Има и туристи”, обясни д-р Филев.

В тежко състояние в реанимация са четирима души.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Унижиха кабинета Гюров от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО) Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 13
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК